درباره دارالترجمه رسمی آقای ترجمه

دارالترجمه رسمی آقای ترجمه، یک دفتر ترجمه رسمی در تهران است که فعالیت حرفه‌ای خود را زیر نظر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است.

دفتر ترجمه رسمی آقای ترجمه، به عنوان یکی از معتبرترین و حرفه‌ای‌ترین دارالترجمه‌‌های رسمی در ایران، با همکاری و بهره‌گیری از مجرب‌ترین مترجمین رسمی توانسته است خدمات با کیفیتی را تا به امروز به متقاضیان ترجمه رسمی ارائه دهد.

خدمات دارالترجمه رسمی آقای ترجمه

وب‌سایت رسمی آقای ترجمه به نشانی mrtarjome.com نیز ایده‌ای خلاقانه در راستای ارائه خدمات سریع‌تر به مشتریان این دارالترجمه، راه اندازی شده است. متقاضیان ترجمه رسمی مدارک می‌توانند تمام سوالات خود را با مترجمین رسمی و پشتیبانان مجرب آقای ترجمه مطرح کرده و سفارش ترجمه رسمی مدارک خود را نیز به صورت آنلاین بررسی، ثبت و همچنین پیگیری نمایند.

ما در آقای ترجمه همواره کوشیده‌ایم خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی، عربی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت طبق تعرفه مصوب، را به متقاضیان و مشتریان خود، ارائه دهیم.

خرسندیم که در حال حاضر تعداد زیادی از شرکت­‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی، وزارتخانه­‌ها و سازمان­‌های بین‌المللی معتبر و همچنین بخش بزرگی از مؤسسات و آژانس‌های مسافرتی و مهاجرتی در امور ترجمه، با آقای ترجمه همکاری صمیمانه‌ای دارند.